PRIB Tallinn brsile rahamaakler.ee Mora KS ettevõte

kiirlaenud

Teine firma otsib Tallinna Börsi

«2019 th lõpus plaani kiirlaenud internetist minna börsile, praegu teevad narkootikumid,” ütles esimees Alexei Snitsarenko BNS ettevõtted.

Peamised turud Ltd Electroair Venemaa ja Eesti, kes müüakse vastavalt 26,2 ja 24,4 protsenti kaupu ja teenuseid. Järgneb Kasahstani ja Kuuba, 18,4 ja 10,4 protsenti, müük Usbekistan koosneb 7,8 protsenti grupi müük, selgub, aastaaruande ettevõte.

Vastavalt Snitsarenko pidevalt laen ilma pangakonto väljavõtteta püüdnud leida uusi eksporditurge, hakkas sel aastal pakkuda tooteid Vietnam, Lõuna-Korea ja Araabia Ühendemiraadid. Lisaks uutele ja alternatiivsete seadmete ja elektriautod sektoris.

Grupi konsolideeritud müügitulu kasvas 22,4 protsenti eelmise aasta ligi 5 miljonit kasumit langes 3,7 protsenti 712 eesti2011.ee 000 eurot.

Electroair Ltd See on keskendunud arengu spetsiaalne grupp lennuki elektriseadmete, ehitus, katsetamine ja tootmine. Ettevõte arendab, toodab, paigaldab, seadistab ja müüb õhusõidukite maapealne teenindamine, sealhulgas mootori käivitamine võim, toide, varuosi ja tööriistu maailmas.

Väljund koosneb laenude võrdlus konstruktsiooniosadele usaldusväärne pooljuhtseadiste, kontrollsüsteemide ning erinevaid spetsifikatsioone elektriliste komponentide, nagu staatilised muundurid, inventuuri süsteem ja jaotus samba lennujaamade ja lennuväljade katkematu toiteallikas lahendusi. Ettevõte pakub lahendusi nii tsiviil- kui ka sõjalise lennunduses.

Keskmine töötajate arv 2016. aastal oli 49 inimest, hinnanguliselt väljamakseid emieco.ee palgad juhatuse liikmed EUR 813 000.

Ettevõte kuulub direktorid Gennadi rahamaakler.ee Potov Snitsarenko ja Alexei ja Alexander Skuratov ja Rustam Karagulov. Ettevõte on täielikult kuuluv Sun Electroair LLC Electroair Aviation LLC ja selle tütarettevõtted.

Lisa kommentaar