Samson transiidi sektoris pangalaen tuua rohkem kasu Eesti

Samson transiidi sektoris tuua rohkem kasu Eesti

“Transit komisjon tegutseb, ja avastada uusi viise, kuidas peaks olema pidev, mitte ainult tööstuse sündmus. Transit on näinud edusamme, kuid olukord võib parandada, ja ma usun, et see on vajalik, et ala koormusjõude otsivad viisil kiirlaenu pakkujad, mis globaalseid rahamaakler.ee arengusuundi kasu transiidi “, ütles majandus- ja taristuminister Kadri Simson.

Hiljutine otsus valitsust tegema täiendavaid investeeringuid suurte infrastruktuuriprojektide nõuab süstemaatilist järelevalvet kust võtta laenu, et uurida uusi funktsioone, et parandada transpordiühendust arengu pangalaen transiiditsoonis, ütles majandus- ja kommunikatsiooni.

Täna arutatakse võimalusi ja rolli kaubaveoks Hiina ja Euroopa vaheline – mida maailmas saab läbida transport üks Eesti ja Eesti, saate kiiremini ja konkurentsivõimeliselt, vaid Hiina ja transiidi.

“Hiina on ülemaailmne majanduslik võimsus, rohkem ja rohkem eurooplasi tarbima kaupu toodetakse Hiinas ja vastupidi. See trend on olnud stabiilne kasv ja tugev kasv on oodata tulevikus,” ütles ministeerium.

Ta arutas transiidi konkurentsivõime parandamise mereakvatooriumi kuni autoritasu.

Nagu eelmistel aastatel, peamiselt tänu rahastamise raudteetaristu Eesti Vene Prantsuse transiidi sanktsioonid ja Venemaa enda majanduspoliitika laen tagatisega on toonud kaasa vajaduse vaadata metoodika laadimise raudtee.

Transit Komisjoni, Euroopa Majandus- ja taristuminister Kadri Simson algatusel riikliku komisjoni, mis koosneb laenud id kaardi tuvastamisega Rahandusministeeriumi Välisministeerium, Maksu- ja Tolliamet, tehnilise järelevalve, Maritime, logistika ja transiidi assotsiatsioon, assotsiatsiooni esindajad Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate.

Ettevõtted komitee Eesti Raudtee AS Tallinna Sadam, Eesti Rail Baltica, EVR Cargo, Sillamäe Sadam, Alexela Vopak Oil E.O.S, E.R.S ja Kühne + Nagel.

Töö Transit komisjoni seadusandliku haru strateegiate-, välissuhtluse- rahastamise ja teha ettepanekuid, et tagada konkurentsivõime vedajaid ja edendada majanduskasvu.

Komisjon Majandus- ja taristuminister.

Lisa kommentaar