Tartu Mill kust võtta laenu Sasha erakonnad ise ei tunne kohus SDI

Tartu Milli juhtumite käsitlemist, mille pooled on kohtus palunud ei ole süüdi

Esiteks kohus eraldatud Lõuna parnuexpress.ee prokuratuuri taotlusel Kaire Hänilese Meelis Dzhordzh Hill (52) Üksikute kriminaalasjade teiste uuringute kokkuleppe osa, mis Jürimäe kokkuleppele prokurör. Ülejäänud kostjate jätkuvalt arutada tavamenetluseta.

Ükski kostjate – Leonid Dulub kust võtta laenu (38), Priit Saar (52) ja Tartu Mill AS – Esmaspäev palunud ei ole süüdi kuulmata neid. “Süüdistuse käesoleva määruse kuulamised toimuvad septembris, oktoobris ja novembris ning ajal kohtuvaidluste algselt planeeritud järgmise aasta jaanuaris,” lisas pressiesindaja Krista Tamm Tartu BNSile kohtud.

Süüdistuse kohaselt esitas ei ole nii Tartu Mill vale käibedeklaratsioonide andmeid 2012. aasta jaanuarist kuni septembrini 2013, mil juhtima Prokuratuur süüdistas kaheksa kuritegelike organisatsioonide liikmed toel on valeandmete esitamise. Kogutud tõendid uurimise käigus selgub, et kuritegelike organisatsioonide liikmed, kes kasutavad rohkem kui 30 riiulifirmade, mis oli näidanud tehinguid, mis kunagi toimus.

Nende võlts tehingute varjus kaalutud AS Tartu Mill võltsitud pangatähtede, mida kust saada laenu süüdistatakse kuritegeliku kontrolli all näiv ettevõtted raha. Seega vang AS Tartu Mill ja tegeliku teravilja müüjad.

Süüdistuse kohaselt kehtestatud põhjal vale arveid kuritegude eest laen maksehäirega inimesele üle raha tagasi kogukonna liikmed, sealhulgas ostujuhini. Raha kasutatakse tegeliku müügi teraviljade terad ja õliseemnete raha maksma kuritegevuse, sealhulgas maksetingimused.

Tartu Maakohus 2014. aasta alguses, kuus liiget karistusregistrisse lahendamise kord. Kohus leidis, et nende süü ei ole tõestatud ja tunnustatud toimepandud kuritegude kostja.

Tartu Mill AS ei pea olema põhjendatud ja kohtu alla väikelaenud andmine on valmis kaitsma oma õigusi kohtus, kaitsja, kinnitas Ivo Milli Tartu Raudjärv lisades, et kogu protsess on viinud ettevõtte mainet ja rahalist kahju.

“Kuna 2013. aastal kriminaalkorras tohutu järjekord seire ja kontrolli erinevaid võimalusi ja leidis, et kuritegelik organisatsioon kaasatud üks Tartu Mill AS endine töötaja. Uuringust selgus, et AS Tartu Mill oleks kuulunud kuritegelikku ühendusse, samuti ei ole see asjaolu, et ettevõte võib seostada majandusliku kasu, “Raudjärv ütles eelmise aasta lõpus.

Ettevõte on andnud oma täieliku toetuse uurimise, kuid uurimise pangalaen jäetakse mõned Tartu Mill märkusi, lisas ta.

“Süüdistus põhineb hüpoteesil, et kasutades erinevaid ettevõtted liikmete poolt kontrollitud varjud tagastada raha, millest mõned on makstud põllumeestele kaupade, välja arvatud käibemaks ja ülejäänud avatud. See on siiski eirata tõsiasja et kogu see protsess ei ole Tartu Mill AS sai majandusliku eelise protsessi ei äri teha paremaks. seda tunnustatakse liikmete poolt kuritegelik organisatsioon. “

Veendumus, võib kohus teda trahvida kuni 16 miljonit eurot. Kriminaaluurimise MTA ja juhitava Lõuna Ringkonnaprokuratuuri.

Lisa kommentaar