Ajakava ringlevad vltsitud refinantseerimine 50 €

raha

Ajakava: kõige levinum võltsitud € 50

Sel aastal on avastatud rohkem kui 50 võltsitud rahatähti. 247st võltsitud 188 euro võltsimise oli 50 ja oli 76 protsenti esimesel poolel koguarvust võltsingud.

Võrreldes teisel poolel 2016 võltsingute arv üsna samal aastal. Aga tulemusi vaadata viimase kolme aasta jooksul alates raha arvel vale number vahemikus laen ilma tagatiseta 400 ja 500 aastat.

Vaata graafik.

!Funktsioon (e, h, i, n) = {s muutuja “InfogramEmbeds” a = e.getElementsByTagName ( “skript”), g = o [0] = a / ^ http:. / Out vabadusemonument.ee (e.location)? “Http:”, “https:”; if (/ ^ \ /} {2 / (n) (n = a + n), siis [t] Window [I] .initialized.) Aken [c]. Meetod akna [c] .process (); Vastasel juhul, kui e = {var e.createElement ( “skriptide”) (e.getElementById (s)); d.async = 1, z = d.id, n = d.src, r.parentNode.insertBefore kaugtoo.ee (q, r)}} (dokument 0, “Infogram-asünkroonne”, “// js e.infogram.com/ / distants / embed min.js-laadur “)

Euro üldiselt on umbes 85 protsenti kõigist võltsingud 20 ja 50 pangatäht, mis on samas suurusjärgus võrreldes eelmise aastaga. Seoses koguarvust võltsitud euro pangatähtede Eestis madal ja euroalal.

2017 ringlusest aasta esimesel poolel, umbes 331 000 võltsitud pangatähte refinantseerimine, mis on väiksem kui teisel poolel 2016. Enamik tuvastatud või 96,7 protsenti eurotsooniga. http://sexibillatom.blog.cz/0706/vote-for-tokio-hotel Ligikaudu 2,3 ​​protsenti ELi liikmesriikide euroalal oli võltsitud pangatähtede ja üks laenud ilma konto väljavõtteta protsenti kõigist võltsingutest avastati teiste maailma piirkondadega.

Vaata graafik.

!Funktsioon (e, h, i, n) = {s muutuja “InfogramEmbeds” a = e.getElementsByTagName ( “skript”), g = o [0] = a / ^ http:. / Out (e.location)? “Http:”, “https:”; if (/ ^ \ /} {2 / (n) (n = a + n), siis [t] Window [I] .initialized.) Aken [c]. Meetod akna [c] .process (); Vastasel juhul, kui e = {var e.createElement ( “skriptide”) (e.getElementById (s)); d.async = 1, z = d.id, n = d.src, r.parentNode.insertBefore (q, r)}} (dokument 0, “Infogram-asünkroonne”, “// js e.infogram.com/ / distants / embed min.js-laadur “)

Võrreldes arvu tõelise ringluses olevate euro pangatähtede, mis on pidevalt kasvanud, sest need võeti kasutusele kiiremini kui SKP osatähtsuse kasv võltsingute on endiselt väga madal.

In 2016 euro pangatähtede arv ja umbes seitse protsenti umbes 3,9 protsenti. Praegu on rohkem kui 20 miljardit ringluses olevate euro pangatähtede, kogumaksumus üle 1,1 triljonit eurot.

Lihtsaim tuvastusviis laen ilma sissetulekuta: Touch

Eesti Panga märgib, et see väide võib olla isik otsustada, millal kasutada lihtsaid meetodeid, et tuvastada turvaelemente pangatähti. Kasutades hinge ja tõelist Kahtluse korral võrdle pangatähte.

kaitse pangatähtede ja avastamise meetodid on kirjeldatud leheküljel uute pangatähtede. Teemal võltsitud pangatähtede ja müntide minna politseisse, mis määrab kahtlustatakse raha ekspert.

Lisa kommentaar