Mis siis, kui Lemus kritiseerida ja sa ei pea seda soodne laen üldse NUS

kinnisvaralaenukinnisvara

Mis siis, kui teie boss kritiseerib sind, ja ei nõustu temaga üldse?

On raske nõustuda, kui sul ei ole hea kriitik õigeks tagatisega laen. Aga mida teha?

Ei reageeri kohe. Tavaliselt esimene reaktsioon on, et kaitsta ennast ja alustada selgitada, kuidas ja miks asjad on tehtud. Eneseõigustusena ei kuula liider ja analüüsida teavet. Võibolla, kuid eespool lugu tera ja tsitaadid omakorda anda soodne laen tagasisidet teile hiljem.

Küsi selgitavaid küsimusi. Kas see, kui sa ei mõista tegelikke tagamaid lapub.ee kriitikat. Oluline on mitte jätta kohe kaitsja ning kavandatud kritiseerida. http://www.edmfk.ee/foorum/viewtopic.php?p=9074 Näiteks: “See on hea, et sa ütlesid, ma palun teid, igaks juhuks, kui ma aru õigus ..” Alati tasub küsida konkreetseid näiteid olukordadest, kus juht kriitikat.

Ettenägelikkust tunnustada juht, Aga kui te küsite, saad jagada oma. Isegi kui te ei nõustu nende liider, on oluline osaleda, kuid tema nägemine. Siiski on oluline, et rääkida, kuidas sa näed parimad laenud asju. Näiteks: “Ma arvan, et ma aru, mida sa mõtled, aga ausalt, ma ei näe asju natuke teistmoodi.”. Ja siis selgitada oma arusaamist.

Püüa mõista nende juht. Võimalik, et teil on mõned asjad, mida rohkem teada, kuidas teie boss nägemus ja seega erineb sinu. Näiteks, kui ta väidab, et teil on väga edukas oma athena.ee valdkonnas viimastel Kinnisvaralaenud aastatel, kuid ma nägin probleemi liiga haige, et katta kolleegi öelda kohe. Teiselt poolt, võib haldur olema teave, et teil on, ja mille kaudu ta kritiseerib sind.

Ära ole liiga negatiivne. Isegi kui sa ei ole nõus kriitikaga, mitte võimalus, et te eksite. Esiteks, te ei saa olla tõsi, ja teiseks, jätad palju parem mulje kui sa ei ole väga raske kaitsta.

Mõista siiski, et üldjuht, viimane sõna. Kui sa lihtsalt lõpuks eriarvamustele, ta on see, kes tegi lõpliku otsuse. Ühine huvi tööstus maailmas ja suhe mõttekam mitte jääda nuga peas.

Lisa kommentaar